sobota, 8 lutego 2014

Kartka ślubna

Po dłuższym czasie, ale wrzucam coś nowego. Do wykonania ślubnej karteczki użyłam zwykłego ozdobnego papieru w kolorze kremowym ze złotymi różami. Do tego rameczka PasteLove #2 od I Kropki. Rameczkę umieściłam na białej koronce. Listki oraz kwiatki wykonałam własnoręcznie. U góry znajdują się śliczne gołąbki również z I Kropki. W swoich dziubkach trzymają błękitną wstążeczkę zakończoną mini kokardkami. W lewym dolnym rogu złote materiałowe obrączki leżące na koronkowej serwetce. Pod rameczką umieściłam wzorek z malutkich srebrnych i jasnobłękitnych kryształków. W ramce umieściłam rulonik papieru z imionami Państwa Młodych i datą ślubu.

W środku karteczki umieściłam cytat z wiersza Asnyka. Otoczyłam go stempelkami ślicznych zakochanych aniołków wykonanych srebrnym tuszem. Na sąsiedniej stronie zamieściłam życzenia i nakleiłam na brzegu ornament w srebrne różyczki.

A całość wykonana jest w biało-beżowo-błękitno-srebrno-złotych kolorach. Pracę zgłaszam na I Kropkowe wyzwanie #5 "Kartka z miłością". Praca wykonana jest wg poniższej mapki i nie zawiera koloru czerwonego ani różowego oraz motywu serca.


P.S. Muszę powiedzieć, że to mój wyzwaniowy debiut a mapki czy wytyczne przedstawiane w nich są bardzo pomocne przy wykonywaniu pracy. Już niedługo wrzucę coś nowego. Na razie mam pomysły, trzeba tylko znaleźć czas na ich realizację :)

2 komentarze:

 1. No patrz, masz bloga:) Dzięki za udział w wyzwaniu :D

  Usuń weryfikację obrazkową przy komentarzach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, dzięki za podpowiedź. Nie wiedziałam o tym. Zaraz to zmienię :)

   Usuń

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze. Pozdrawiam :)